2. utkání Sedliště x Gambrinus 2:1

06.05.2010 19:49

Zápis druhého utkání Sedliště x Gambrinus 2:1

Na druhý zápas stále nemocný Michal Javůrek, Tomáš Gregor a Tomáš Pikna, který má zlomený nos.

Sestava:

V brance: Josef Macek

Obrana:Vomočil Tomáš, Pavel Škeřík, Chaloupka Luboš, Pirkl Pavel, Milan Balcar

Útočníci: Pechanec Lukáš, Novák Pavel ml., Jančařík Petr,Lukáš Gregor

Branky: Lukáš Pechanec, Pavel Novák ml.

Průběh Zápasu:

Na nejdůležitější zápas proti vedoucímu celku druhé ligy jsme nastoupili v silné sestavě a odhodlaní udělat všechno pro důležitý krok k postupu do první ligy. Začátek zápasu nám vyšel dobře a po tlaku na soupeře se individuálním přechodem jeden na jednoho dostal do dobré střelecké pozice Pechanec a tvrdou střelou prostřelil gólmana, který si na míč sice sáhl ale tvrdou střelu nedokázal zastavit 1:0. I nadále jsme si drželi dobré tempo a vytvářeli si šance, které jsme ale nepřesnou koncovkou nedokázali proměnit v branku. V polovině prvního poločasu však přišla studená sprcha, když po běžném faulu Škeříka na polovině hřiště soupeř jen lehkým nákopem soupeř centruje na branku, Balcar dobře odstaví nabíhajícího útočníka aby snadný míč nechal do náruče Macka, který však zmateně skáče po míči, který jen lehce tečuje a ten smolně končí v naší brance, ani soupeř nevěří, že to tak dopadlo 1:1. Od této chvíle soupeř začne hrát zdržovací hru, nakopává dlouhé míče, kouskuje hru a náš tým se těžko dostává do šancí a tak první poločas končí nerozhodně. Do druhého poločasu znovu nastoupíme na soupeře, protože pro nás je nerozhodný stav nepřípustný. Vytváříme si několik dobrých šancí, Pechanec střílí nad branku stejně tak jako Pirkl, v obrovské šanci úplně sám před brankařem se ocitne Jančařík, zkouší brankáře přelobovat avšak mine branku. Tížený vítězný gól vstřeluje Pavel Novák ml., když po dobré kombinaci se dostane až před brankoviště kde kličkou už na vápně překonává obránce, který ho ještě sráží, ale Novák i tak v pádu stihne obstřelit padajícího gólmana otře míč o tyč a ten končí šťastně v brance soupeře 2:1. Potom už náš tým bojovnou hrou držel výsledek, soupeř se sice dostal do pár střeleckých šancí, ale teď už jistě chytající Macek všechny skvěle chytil. Měli jsme ještě dobré šance, když se dobrou kombinační hrou až tváří v tvář gólmanovi ocitl Novák ale gólman jeho střelu chytá. Na branku se také řítil Balcar když si obhodil po lajně obránce soupeře a dokázal prodat svou rychlost a dostat se až před branku, kde ještě hledá nabíhajícího útočníka, nahrávka bohužel neprojde a tak ani tato šance končí bez gólu. Soupeř se snaží ještě o poslední nátlak ale všichni naši hráči bojovně udrželi výsledek a vítězíme 2:1 a získáváme veledůležité 3body, které nás dostávají do čela tabulky s jedno bodovým náskokem. Všichni hráči dnes odvedli dobrý bojovný výkon a po právu si zaslouží díky.