Okrsková soutěž na Pohodlí 12.6.2010

13.06.2010 20:01

Naše hasičské družstvo se umístilo celkově na prvním místě na okrskové soutěži , která se konala na Pohodlí. Kromě celkového vítězství ještě Tomáš Vomočil získal první místo v kategorii jednotlivců mužů na 100metrů ( bariera, sportovní hadice, lávka, rozdělovač, sportovní proudnice), kterou překonal s časem 20,05 sekundy a s tří sekundovým náskokem již po několikáté tuto disciplínu vyhrál.

Naši hasiči na této soutěži:

Milan Pechanec (velitel), Jiří Hynek st. ( řidič), Miloš Macek (strojník), Tomáš Vomočil (štafeta-bariera,jednotlivci,levý útok),Vojtěch Jánský (rozdělovač), Lukáš Pechanec (štafeta-hasičák,jednotlivci,pravý útok), Milan Balcar (štafeta-lávka s hadicema,jednotlivci),Tomáš Mikulecký (savice),Matěj Bock (štafeta-okno,jednotlivci,koš), Vít Jániš (hadice B).