4. utkání Sedliště x Combo 3:0

20.05.2010 19:47

Zápis 4. utkání Sedliště x Combo 3:0

Na 4. zápas chyběl Tomáš Gregor a Tomáš Pikna, který má zlomený nos, dále Škeřík(odpolední v práci), Lukáš Gregor(taky práce),Milan Balcar(práce).

Sestava:

V brance: Josef Macek

Obrana:Vomočil Tomáš, Chaloupka Luboš, Pirkl Pavel, Pavel Novák ml.

Útočníci: Pechanec Lukáš, Michal Javůrek, Jančařík Petr

Branky: Lukáš Pechanec 3x

Průběh Zápasu:

Další důležitý zápas náš celek zvládl a upevnil si tak druhou pozici stále s ambicemi na postup. Zápas začal skvěle když hned ve druhé minutě vypustil první nechytatelnou dělovku přímo do pravého růžku Pechanec a otevřel tak skóre utkání 1:0. Celý zápas byl dost poznamenaný velice těžkým rozmáchaným a nerovným terénem když se hrálo doslova v bahně plném vody. Ale i na tak nerovném terénu se nám dařilo držet tlak a kombinací se dostávat do šancí, Jančařík byl sám před gólmanem, ale nedokáže se prosadit a další šance skončili nepřesným zakončeným a tak první poločas končí jednobodovým rozdílem. Druhý poločas začal podobně, hned ve 3 minute nepovedenou střelou levačkou překvapí Pechanec znovu gólmana a zvyšuje na 2:0. V dobré šanci se ocitne Novák, ale v kaluži, která byla před brankou se nedá míč vystřelit. Soupeř se po brejku dostal do dvou dobrých a nebezpečných šancí, které skvěle vytlačil na roh bezchybně chytající Macek a tak si zaslouženě vychytal další čisté konto. Třetí branku Pechanec dává když po dlouhém centru chybuje obránce a propuští míč až na Pechance a ten si hezkou kličkou doprava obhazuje brankáře a střílí z úhlu do prázdné branky 3:0. Do obrovské šance se dostal Vomočil, když obešel obránce a byl už sám před gólmanem avšak také skončil ve velké kaluži před brankou a nedokázal z ní "vyplavat". Konec zápasu pezproblému držíme míč na kopačkách a tak zápas zaslouženě končí naší výhrou a všichni hráči se smírně ještě rychle dokoukají na samostatné nájezdy našich hokejistů, kteří postoupili do semifinále:). Všichni hráči dnes odvedli dobrý bojovný výkon i na tak těžkém terénu a tak si zaslouží dík kapitána!.